La sediul Federatiei Romane de Fotbal a avut loc astazi tragerea la sorti a meciurilor din cadrul ligii a 3-a, sezonul 2021-2022. Bucuresti Business va prezinta programul din seria a 4-a, in care sunt implicate si echipe din Bucuresti si Ilfov.

Etapa 1

CS REAL BRADU – ACADEMICA CLINCENI 2
SC DINAMO 1948 SA 2 – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC
FOTBAL CLUB RAPID 2 – CS TUNARI
ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2 – CSM FLACĂRA MORENI
ACS UNIREA BASCOV – SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2

Etapa 2

ACADEMICA CLINCENI 2 – SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2
CSM FLACĂRA MORENI – ACS UNIREA BASCOV
CS TUNARI – ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2
AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – FOTBAL CLUB RAPID 2
CS REAL BRADU – SC DINAMO 1948 SA 2

Etapa 3

SC DINAMO 1948 SA 2 – ACADEMICA CLINCENI 2
FOTBAL CLUB RAPID 2 – CS REAL BRADU
ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2 – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC
ACS UNIREA BASCOV – CS TUNARI
SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2 – CSM FLACĂRA MORENI

Etapa 4

ACADEMICA CLINCENI 2 – CSM FLACĂRA MORENI
CS TUNARI – SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2
AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – ACS UNIREA BASCOV
CS REAL BRADU – ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2
SC DINAMO 1948 SA 2 – FOTBAL CLUB RAPID 2

Etapa 5

FOTBAL CLUB RAPID 2 – ACADEMICA CLINCENI 2
ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2 – SC DINAMO 1948 SA 2
ACS UNIREA BASCOV – CS REAL BRADU
SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2 – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC
CSM FLACĂRA MORENI – CS TUNARI

Etapa 6

ACADEMICA CLINCENI 2 – CS TUNARI
AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – CSM FLACĂRA MORENI
CS REAL BRADU – SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2
SC DINAMO 1948 SA 2 – ACS UNIREA BASCOV
FOTBAL CLUB RAPID 2 – ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2

Etapa 7

ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2 – ACADEMICA CLINCENI 2
ACS UNIREA BASCOV – FOTBAL CLUB RAPID 2
SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2 – SC DINAMO 1948 SA 2
CSM FLACĂRA MORENI – CS REAL BRADU
CS TUNARI – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC

Etapa 8

ACADEMICA CLINCENI 2 – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC
CS REAL BRADU – CS TUNARI
SC DINAMO 1948 SA 2 – CSM FLACĂRA MORENI
FOTBAL CLUB RAPID 2 – SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2
ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2 – ACS UNIREA BASCOV

Etapa 9

ACS UNIREA BASCOV – ACADEMICA CLINCENI 2
SC FOTBAL CLUB FCSB SA 2 – ACS CAMPIONII FC ARGEŞ 2
CSM FLACĂRA MORENI – FOTBAL CLUB RAPID 2
CS TUNARI – SC DINAMO 1948 SA 2
AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC – CS REAL BRADU.